Formülsüz Fizik | Üniversiteye Hazırlık | Üniversiteye Hazırlık Kitapları | Üniversiteye Hazırlık Kursları | Ders Videoları

FORMÜLSÜZ FİZİK TÜM KİTAPLAR SETİ

1190 TL 2390 TL

Açıklama

FORMÜLSÜZ FİZİK 1 KONU ANLATIMI

+

FORMÜLSÜZ FİZİK 2 KONU ANLATIMI

+

FORMÜLSÜZ FİZİK SORU BANKASI 1

+

FORMÜLSÜZ FİZİK SORU BANKASI 2Yeni bir bakış ve uslüpla anlattığımız Formülsüz Fizik kitabımız sizlere daha anlaşılır, sade, anlamlı, mantıklı ve formülsüz olarak hizmetinize sunulmuştur. 20 yıllık bir birikimin kağıda döküldüğü bu kitapla, fiziğe bakışınız, önyargılarınız kırılacaktır. Kendinizi güvende hissedeceğiniz, severek fizik çalışacağınız bir kitap. Söyleşi tadında, sohbet havasında. Tüm kitap içeriği ve sorularının detaylı anlatımını da www.formulsuzfizik.com video sayfamızda bulabileceksiniz.

Bu kitapla fizik dersinin zorluk derecesi de düşecektir. Daha çok öğrenci fizik dersini sevecektir. Öğretmenler içinde bir başvuru kitabı olacaktır.


KALICI ÖĞRENMENİN FORMÜLÜ; BU KİTAPTA!

Fizik dersinin klasik yöntem ve kalıplarını yıkarak modern, etkili ve kalıcı öğrenmenin kapılarını aralayan, bunu da fiziksel kısıtlamaları aşarak zaman ve mekânın ötesinde öğrenme özgürlüğü sağlayarak yapan tamamı el yazması olan FORMÜLSÜZ FİZİK kitabını elinize aldığınız sizinle sohbet etmeye başladığını göreceksiniz…

Ders çalışırken FORMÜLSÜZ FİZİK Kitabını kendi notlarınız gibi kullanabilirsiniz. FORMÜLSÜZ FİZİK DERS VİDEOLARI ile paralel hazırladığımız FORMÜLSÜZ FİZİK Kitabını, ders videoları ile birlikte 60 saatte tüm fiziği bitirin!


BİREBİR ÖZEL DERS KONSEPTİ

Sanki yanınızdaymış gibi, özel ders konsepti ile daha anlaşılır, daha özel bir anlatım tarzıyla anlatılmış ders konuları ve soru çözümleri. İçten ve samimi.


FİZİĞE FARKLI BİR BAKIŞ VE YAKLAŞIM

Daha önce öğrendiğiniz üsluptan çok farklı bir yaklaşım tarzı. Az bilgi çok yorum ve muhakeme. Derslerden sonra düşünce tarzınızın olaylara bakış açısının değişeceği bir anlatım. Akıcı ama hiç kafa karışıklığına yol açmayan bir yaklaşım.


YANLIŞLAR VE HATALAR

Anlatırken ve soru çözerken sizin kafanızın içindeki diğer yanlış düşünceleri de irdeleyen onları da gideren bir anlatım. Yılların birikimi ile yapılan hatalar ve yanlış düşünce tarzlarının analiz edildiği ve buna uygun bir ders anlatımı ve soru çözümü. Bir soruyu çözerken aslında birkaç sorunun çözüldüğü bir tarz.


KAZANIM ODAKLI DERS ANLATIMI

Millî Eğitim Bakanlığının yayınlamış olduğu kazanımlar temel esas alınarak bunlara uygun bir ders anlatımı. Günlük hayattan örnekler verilerek hayatın içindeki fiziğin de anlatıldığı konular.


BAŞARI ODAKLI

Sınavlara hazırlanan öğrenciler için hem açık uçlu hem de test odaklı bir ders anlatımı ve soru çözümü. Geçmiş yıllardaki soruların irdelenip tahminlerin yapıldığı bir ders anlatımı sizleri bekliyor.

FORMÜLSÜZ FİZİK Kitabı üniversite sınavlarına hazırlık süreci ve okul derslerindeki ihtiyaçlarınıza göre oluşturuldu. Fizik dersinin her konusunun en temel prensiplerinden başlayarak, fizik dersini özümseyerek derinlemesine öğrenebilmenizi sağlamak istiyorsanız FORMÜLSÜZ FİZİK’e bir göz atın…

Tanıtım Videosu

Galeri