Formülsüz Fizik | Üniversiteye Hazırlık | Üniversiteye Hazırlık Kitapları | Üniversiteye Hazırlık Kursları | Ders Videoları

360 KOÇLUK PLANLAMA DEFTERİ

250 TL 350 TL

Açıklama

360 KOÇLUK PLANLAMA DEFTERİ NEDİR?


Bu defterle, kendi hedeflerinize ulaşmak için planlanma, düzenleneme becerilerini geliştirerek doğru bir şekilde yol almanız mümkün kılınmıştır. 360 kOÇLUK Planlama Defteri ile sorumluluk bilinciniz ve kendinizi takip becerileriniz gelişecektir.


360 KOÇLUK MANTIĞI NEDİR?


Sistem aslında gayet basit: Önce haftalık bir plan yapıyoruz. Ardından bu planı uygulamaya başlıyoruz. Planla yaptığımız çalışma ne kadar örtüşüyor, bunu gözlemliyoruz. Eksiklikler var mı fazlalıklar var mı bunları kontrol ediyoruz. Günler içinde bazen istediğimiz çalışmaları yapamayabiliriz. Önemli olan bir sonraki haftaya da bu verileri göze alarak doğru gerçekçi bir plan yapabilmektir. Unutmayın ki hepiniz farklısınız. Kimsenin planı aynı olamaz. Kendi potansiyellerinizi, altyapınızı bilerek yapmanız gereken çalışmaları 360 KOÇLUK Planlama Defteri ile en verimli ve en kolay bir şekilde planlayın.


360 KOÇLUK PLANLAMA DEFTERİ NASIL KULLANILIR?


Her gün için 7 ders satırı bulunuyor. Bunların 5 ya da 6’sını en çok çalıştığınız derslere ayırın. Kiminiz lise de kiminiz ortaokuldasınız. Kiminiz de ilkokulda. Kiminiz sınavlara girecek kiminizde ara sınıflardasınız. O yüzden her biriniz için önemli dersler değişecektir. Bu 5 ya da 6 dersi yazdıktan sonra kalan satıra da diğer dersleri yazarak hangi derse, hangi konuya çalıştığınızı kaydedin. Satır sonundaki toplamlar sizin o dersteki toplam çalışmanızı gösterecektir. Tüm derslere baktığınızda hangi derse ne kadar önem verdiğiniz, kaç saat zaman ayırdığınız, kaç soru çözdüğünüz ve kaç doğru yaptığınızı gözlemleyebileceksiniz. Aynı zamanda gün toplamları da günleri nasıl değerlendirdiğinizi gösterecektir. Bu size günler arasındaki çalışma performanslarınızı ölçebilme yeteneği kazandıracaktır.


En sağ alttaki bölme de haftanın toplam zamanını ve çözülen soru sayısını yazarak geçmiş ve gelecek haftalarla kıyas yapabilirsiniz. Doğru sayısını toplam sayısına bölerek de yüzdelik başarınızı çıkarmış olacaksınız. Yine haftanın yorumu ve değerlendirmesini yapacağınız bir bölümde ayrılmıştır.

Bir de arka sayfada bunun bir örneği yapılmış olup incelemenizi tavsiye ederiz. Yine Akıllı Koç yazılımı kullanılarak günlük, haftalık, aylık ve yıllık değerlendirmeler yapabilirsiniz. Yüzdelik başarıları gözlemleyebilir, kendi kendinizi takip edebilirsiniz. Yine yazılımda bulunan diğer modüllerle de deneme analizlerini yapabilirsiniz.

Her gün için özel olarak seçilmiş özlü sözler ise size rehberlik edecek ve günlük motivasyonunuza destek olacaktır… ;)


Tanıtım Videosu

Galeri